Welcome, visitor!

Prijava | Registracija

9. mednarodni karate turnir, Žalec

Objavil: Matjaž Čede

V odlični organizaciji žalskega karate kluba je v soboto potekal Mednarodni karate turnir, katerega so se pod vodstvom trenerja Matjaža Čedeta udeležili tudi tekmovalci Karate kluba SHITO-RYU Celje. Celjani so med tekmovalci iz Slovenije in sosednjih držav znova uspešno zastopali barve svojega kluba in v močni konkurenci v različnih starostnih kategorijah Kate – posamezno in Kate – ekipno osvojili nekaj dobrih rezultatov.

Kate – posamezno: Bronasto odličje in 3. mesto je v svoji starostni kategoriji dosegla Miša Podpečan, 2. mesto in srebrno medaljo je osvojil Jan Zajc, Miha Podpečan pa je v repasažu izgubil borbo za 3. mesto.

Kate – ekipno: Ekipa kadetov 14-15 let: Jan Zajc, Miha Podpečan, Tilen Lončar je osvojila 1. mesto in zlato medaljo, ekipa mladincev +16 let: Benjamin in Izidor Friškovec, Rok Šnabl pa 2. mesto in srebrno medaljo. Ekipa deklet Anja Cafuta, Zala Vodopivc in Mia Kolenc pa tokrat ni sodelovala v borbi za medalje.

Tekmovali so tudi starejši tekmovalci. Med veterankami je Alenka K. Čede klonila le v finalu in osvojila odlično 2. mesto in srebrno medaljo, med veterani +35 let pa sta Robert Podpečan in Andrej Flis izgubila v repasažu borbi za 3. mesti.

Ekipa +16 let: Benjamin in Izidor Friškovec, Rok Šnabl – 2. mesto
Sodelovala je tudi ekipa 11-13 let Anja Cafuta, Zala Vodopivc in Mia J. Kolenc – izpad v prvem krogu.

Slike

Članek je objavljen v Tekmovanja in označen , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Zaznami si povezavo na to stran. Sledi komentarjem z RSS novicami za to objavo. Komentiranje in trackbacks nista dovoljena.