Welcome, visitor!

Prijava | Registracija

14. MEDNARODNI POKAL ŽALCA 2016

Objavil: Matjaž Čede

Tekmovalci karate kluba Shito Ryu Celje so se pod vodstvom trenerja Matjaža Čedeta na 14. mednarodnem pokalu Žalca 2016 spet izkazali, in sicer so v kategorijah Kate posamezno dosegli naslednje rezultate:

Alenka K. Čede med veterankami do 45 let 3. mesto, med starejšimi veterankami pa je slavila zmago s 1. mestom. V obeh moških kategorijah veteranov je Andrej Flis osvojil 3. in 2. mesto.

Ekipa članov Tadej Lešer, Urban Žižek in Jure Belej so osvojili zlato medaljo in 1. mesto, njihovi klubski kolegi Jurij Bugarin, Mitja Žagar in Boštjan Gradišnik pa so s svojo ekipo osvojili 3. mesto.

Na tekmi je sodelovalo 383 tekmovalcev iz 49 klubov iz Slovenije, Hrvaške in Italije.

Članek je objavljen v Aktualno, Novice, Tekmovanja. Zaznami si povezavo na to stran. Sledi komentarjem z RSS novicami za to objavo. Komentiranje in trackbacks nista dovoljena.