Welcome, visitor!

Prijava | Registracija

12. MEDNARODNI KARATE POKAL ŽALCA 2014

Objavil: Matjaž Čede

V soboto 08.marca je v Žalcu potekal mednarodni turnir za pokal Žalca 2014. V različnih kategorijah je tekmovalo preko 340 tekmovalcev. Pod vodstvom trenerja Matjaža Čedeta so se odlično odrezali tudi tekmovalci našega kluba, saj so v svojih kategorijah klonili le v finalnih borbah.

Srebrne medalje so dosegli: Alenka Koštomaj Čede v kategoriji Kate posamezno veteranke, pri veteranih je bil uspešen Andrej Flis, v članski kategoriji Kate ekipno pa so slavili Jurij Bugarin, Jan Zajc in Miha Podpečan.

V močni članski kategoriji Kate posamezno je tekmoval še Boštjan Gradišnik, ki je izgubil v repasažu in končal na 5.mestu.

Članek je objavljen v Aktualno, Novice, Tekmovanja in označen , , , , , , , , . Zaznami si povezavo na to stran. Sledi komentarjem z RSS novicami za to objavo. Komentiranje in trackbacks nista dovoljena.