Welcome, visitor!

Prijava | Registracija

11. MEDNARODNI KARATE POKAL ŽALCA 2013

Objavil: Matjaž Čede

V soboto 2. marca je v telovadnici OŠ Žalec potekal 11. Mednarodni karate turnir za pokal Žalca, ki so se ga pod vodstvom trenerja Matjaža Čedeta udeležili tudi tekmovalci Karate kluba Shito-ryu Celje in dosegli odlične rezultate. V kategoriji članice veteranke je Alenka Koštomaj Čede osvojila 2. mesto in srebrno medaljo. Med veterani je bil najboljši  Andrej Flis, ki je osvojil 1. mesto in zlato medaljo, potem ko je premagal klubskega kolega Roberta Podpečana, ki je zasedel 2. mesto in srebrno medaljo. Svoj uspeh so potrdili tudi mladinci, ki so v kategoriji Kate ekipno končali na tretjem mestu. V ekipi so bili Miha Podpečan, Jan Zajc in Tilen Lončar.  V kategoriji člani sta tekmovala še Jurij Bugarin in Boštjan Gradišnik, ki sta žal izpadla v repasažu in tako na koncu osvojila 5. mesto.

Članek je objavljen v Aktualno, Novice, Tekmovanja in označen , , , , , , , , , . Zaznami si povezavo na to stran. Sledi komentarjem z RSS novicami za to objavo. Komentiranje in trackbacks nista dovoljena.